Volám sa Igor Holka, som spevák, hudobník, songwriter. Prezentujem sa vlastnými piesňami, spolupracujem a vystupujem s kapelami. Hudbe sa venujem už pätnásť rokov. Začínal som ako spevák a gitarista v školskej rockovej kapele. Prvú vlastnú tvorbu som začal písať ešte v roku 2008 počas strednej školy.

Prvé úspechy prišli s kapelou Pandora, s ktorou sme vydali CD, podarilo sa nám zrealizovať 2 úspešné Tours po západnom Slovensku. Neskôr prišla spolupráca s agentúrou, ktorá priniesla možnosť zahrať si na veľkých festivalových pódiách po Slovensku. Okrem toho som pôsobil ako gitarista v pop rockovej kapele Energia, s ktorou sme odohrali viacero veľkých festivalov na Slovensku aj v Českej republike.

V súčasnosti sa venujem vlastnej tvorbe, píšem si vlastné piesne. Okrem toho spolupracujem s kapelami ako hudobník na živých hraniach a v štúdiách. Mojím cieľom je potešiť ľudí hudbou, ktorú robím.

Букмекерская контора 1xBet является очень популярных на рынке. https://bet-promokod.ru/ Огромный выбор спортивных и киберспортивных событий, десятки открытых линий, самые высокие коэффициенты. Также, БК имеет широкий функционал и одна из немногих дает возможность совершать ставки по уникальным промокодам. Используя их, вы можете получить реальный денежный выигрыш, не внося абсолютно никаких средств. Фантастика? – Нет, Реальность Узнать актуальный промокод вы можете сейчас же, однако использовать его необходимо в соответствии с правилами и инструкциями, которые приведены ниже.

Ahoj, toto je komentár. Pre správu, úpravu alebo mazanie komentárov si pozrite sekciu Komentáre na nástenke. Profilové obrázky komentujúcich sprostredkúva služba Gravatar.